Posted in Mathematics

A 16 ounce jar of peanut butter costs $1.98. What is the price per ounce, rounded to the nearest hundredths place?


Please login to view the answer


Related Questions

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You

Online Tutors To Help You